KONST / Litografier / Färglitografi 8102106
nr 810 2106
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Olle Bonniér (f. 1925), komposition, 70/175, signerad, 58x76
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:05:30
22/2 03:01:45
300 kr
25/2 18:58:33
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér